Ceny poštovného

Dopravu našich bot k vám zajišťují dopravci PPL, Česká pošta a Zásilkovna. PPL patří mezi nejspolehlivějšího dopravce s přijatelnými cenami. U každého produktu naleznete v modrém kolečku dole odkaz s informacemi o ceně dopravy. 

Platit za zboží můžete buď převodem, nebo na dobírku. Po vyexpedování objednávky vám přijde email s číslem balíčku a odkazem pro jeho sledování. Ceny poštovného naleznete níže v tabulce.

POŠTOVNÉ NA NAŠEM E-SHOPU V ČR

tabulka poštovné nová

POŠTOVNÉ NA SLOVENSKO

Naše výrobky posíláme i na Slovensko přepravní službou PPL. Za objednávku můžete zaplatit i v Eurech.

tabulka poštovné SK nová

OSOBNÍ ODBĚR V JABLONCI NAD NISOU

Boty si po domluvě můžete přijít vyzvednout přímo v sídle naší firmy v Jablonci nad Nisou na adrese Měsíční 33, Jablonec n N. 466 01 a to za předpokladu že máte objednávku zaplacenou převodem. Cena zboží se při osobním odběru nenavyšuje o poštovné ani balné. 

Všechny naše boty před odesláním nejprve uložíme do krabiček a poté balíme do nových pevných klopových krabic. Snažíme se dělat vše pro to, abyste zásilku obdrželi v pořádku a byli maximálně spokojení, bohužel i tak se občas může stát, že zásilka dorazí poškozená. V takovém případě nás prosím kontaktujte a celou záležitost společně vyřešíme tak, abyste byli spokojeni. Spokojený zákazník je pro nás prioritou a odrazem naší dobře odvedené práce.

botyluks   botyluks

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.