Zákaznická podpora:+420 725 496 277info@botyluks.cz

Nano impregnace textilu a kůže 250 ml

Kód: IMPRG
550 Kč
Vyprodáno

Vysoce účinná a šetrná impregnace textilu a kůže.

Detailní informace

Detailní popis produktu

S impregnací NanoConcept máme výborné zkušenosti, a proto jsme se rozhodli ji zařadit do naší nabídky, jako ideální přípravek pro ošetřování našich bot. Při správném a pravidelném impregnování s tímto přípravkem budou vaše boty maximálně voděodolné. NanoConcept má extrémně odpuzující efekt a zabraňuje tak vniknutí vlhkosti a také všem nečistotám, jako například skvrnám od kávy, červeného vína nebo mastnotě.

Jak správně boty naimpregnovat?

1) Ideální je boty naimpregnovat již před prvním použitím. Pokud jste je již nosili, nechte je plně vyschnout a až poté impregnujte.

2) Nastříkejte impregnaci rovnoměrně po celé botě v dostatečném množství. Můžete postupovat i po sekcích (např. nejprve přední část, pak boky...). Pokud impregnace z boty stéká a nevsakuje se, což je u nových bot běžné, je potřeba ji do povrchu boty vmasírovat, například houbičkou.

3) Pro 100% voděodolnost aplikaci impregnace opakujte. Na povrch boty naneste celkem dvě vrstvy.

4) Pokud chcete zachovat voděodolnost, aplikaci impregnace opakujte ideálně každý měsíc, anebo, když si všimnete, že impregnace přestává působit a voda z okolního prostředí se do koženého vršku začíná lehce vsakovat.