Rádi bychom vás informovali, že i přes nelehkou situaci, která v této době panuje nejen v ČR, ale i ve světě, náš e-shop i výroba jsou přesto v provozu a fungují bez komplikací.
Zákaznická podpora:info@botyluks.cz

Náš příběh

IMG_3887-pro-webOd mala jsem byla kreativní, ráda jsem tvořila, kreslila, psala a vyráběla. Už jako 10 ti letá jsem občas pomáhala vyrábět taťkovi pantofle.…Když jsem dospěla, nemohla jsem přijít na to, co by mě naplňovalo a dávalo smysl. Až po škole jsem přišla k taťkovi do dílny a brzy jsem věděla, že to je ono, vyrábět boty a tvořit, ten pocit, když vám pod rukama vzniká naprosto dokonalá dámská kozačka, je nepopsatelný a to je to, co chci dělat.

Před pár lety, když jsem začala chodit na lekce pilates, které jsou skvělé na narovnání těla a zad, mě moje instruktorka upozornila na to, že existuje barefoot obuv. A že tělu i chodidlům prospívá po všech stránkách. A to bych ani nebyla já, kdybych to hned nezkusila.

Chůzi naboso a v barefoot botách jsem si zamilovala. Postupem času jsem stále častěji narážela na problém sehnat „normální“ BF boty v obchodech, a tak jsem se rozhodla si jedny takové vyrobit. Po večerech a o víkendech jsem zkoušela co a jak udělat, aby byly hezké a padly na nohu tak, jak mají. Rukama mi prošlo několik nepovedených párů, až jsem nakonec jedno dpoledne vytvořila takové, které dokonale padly na nohu svým tvarem a měly krásný, jednoduchý a elegantní design. V ten moment úžasu mě napadlo, že by tyto botky mohly skvěle sloužit i ostatním ženám. Možná by je také ocenily. A napadlo mě, že bych jim tím mohla hodně pomoci. Několik jsem jich rozdala kamarádkám, které byly maximálně spokojené, a pak se začaly scházet zakázky.

Zajímá mě vše okolo zdraví, zdravého životního stylu. Největší pozornost bychom měli věnovat chodidlům. Měli bychom jim být vděční za to, že nás celý život nosí a věnovat jim tu nejlepší péči. Od chodidel se odvíjí úplně všechno v našem těle.

Toto je pro mě smysluplná práce a beru jí jako své poslání. Miluji, když můžu hodiny a hodiny trávit v dílně, když ztrácím pojem o čase a vymýšlím zase něco nového, co mě i vás posune zase o kousek dál. Děkuji za to, že naše botky kupujete, že se vám tak líbí, děkuji za krásné recenze, které zahřejí u srdce a potěší. Bez vás by to nebylo ono.

barefoot sandály   barefoot sandály