Příběh BF sandálků

IMG_3887-pro-webOd mala jsem byla kreativní a ráda tvořila, kreslila, psala, vyráběla, už jako malá jsem občas pomáhala vyrábět taťkovi pantofle.… stále jsem nemohla přijít na to co by mě naplňovalo a dávalo smysl. Až po škole jsem přišla k taťkovi do dílny a brzy jsem věděla že to je ono, vyrábět boty, ten pocit když vám něco smysluplného vzniká pod rukama, je nepopsatelný a to je to, co chci dělat.

Jednou, když jsem začala chodit na lekce pilates, mimochodem skvělé na narovnání těla a zad, mě moje instruktorka upozornila na to, že existuje barefoot obuv. A že tělu i chodidlům prospívá po všech stránkách. A to bych ani nebyla já, kdybych to hned nevyzkoušela.

Chůzi naboso a v barefoot botách jsem si zamilovala. Postupem času jsem stále častěji narážela na problém sehnání „normálních“ BF bot v obchodech a tak jsem se rozhodla si jedny takové vyrobit. Po večerech a volných dnech jsem zkoušela co a jak udělat, aby byly hezké a padly na nohu, tak jak mají.  Rukama mi prošlo několik nepovedených párů, až nakonec jsem vytvořila takové, se kterými jsem byla opravdu spokojená. No a pak mě napadlo, proč je vlastně nezkusit prodávat, třeba by se mohly pár ženám také hodit, když já sama jsem je na trhu postrádala. A tak vznikl nápad vyrábět BF sandálky v naší firmě. 

Toto je pro mě smysluplná práce, tvořit bosonohé botky, které chodidlu skutečně prospívají a nejsou to jen tak ledajaké botky. Už teď přemýšlím o uzavřených dámských polobotkách, takže sandálky určitě nezůstanou opuštěné.

IMG_4000-pro-web   IMG_4002-pro-web  

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.