Zákaznická podpora: info@botyluks.cz

Naše cesta ke zdravým chodidlům

IMG_3887-pro-web

Od mala jsem byla kreativní a ráda tvořila, kreslila, psala, vyráběla, už jako malá jsem ráda chodila k taťkovi do dílny.…když jsem dospěla, nemohla jsem přijít na to, co by mě naplňovalo a dávalo smysl. Až po škole jsem přišla k taťkovi do dílny pomáhat dělat boty a brzy jsem věděla, že to je ono, vyrábět boty, tvořit, ten pocit když vám pod rukama vzniká naprosto dokonalá dámská kozačka, je nepopsatelný a to je to, co chci dělat.
Před pár lety, když jsem začala chodit na lekce pilates, které jsou skvělé na narovnání těla a zad, mě moje instruktorka upozornila na to, že existuje barefoot obuv. A že tělu i chodidlům prospívá po všech stránkách. A to bych ani nebyla já, kdybych to hned nezkusila.

Chůzi naboso a v barefoot botách jsem si zamilovala. Postupem času jsem stále častěji narážela na problém sehnat „normální“ BF boty a tak jsem se rozhodla si jedny takové vyrobit. Po večerech a o víkendech jsem zkoušela co a jak udělat, aby byly hezké a padly na nohu, tak jak mají. Rukama mi prošlo několik nepovedených párů, až nakonec jednoho odpoledne vznikly takové boty, které dokonale padly na nohu, svým tvarem poskytovaly dostatek místa na prsty a měly krásný, jednoduchý elegantní design. V ten moment radosti mě napadlo, že by tyto botky mohly skvěle sloužit i ostatním ženám. Že by je možná také ocenily a že bych jim tím mohla hodně pomoci. Rozdala jsem jich pár kamarádkám, které byly maximálně spokojené a pak začaly přicházet zakázky.

Zajímá mě vše okolo zdraví, zdravého životního stylu ale nejvíce mě fascinují chodidla. Měli bychom jim být vděční za to, že nás celý život nosí a věnovat jim tu nejlepší péči. Od chodidel se odvíjí úplně všechno v našem těle.

Moje práce se stala mým koníčkem. Miluju, když můžu hodiny a hodiny trávit v dílně, když ztrácím pojem o čase a vymýšlím zase něco nového, co mě i vás posune zase o kousek dál. Děkuji za to, že naše botky kupujete, že se vám tak líbí, děkuji za krásné recenze, které zahřejí u srdce a potěší. Bez vás by to nešlo.

IMG_4000-pro-web   IMG_4002-pro-web