DOPRAVA, VÝMĚNA A VRÁCENÍ ZDARMA
Zákaznická podpora:+420 725 496 277info@botyluks.cz

Tabulka konatků

NÁŠ RODINNÝ TÝM

Ing Václav Luks

 Lenka Luksová  Václav Luks

Ing. Václav Luks
Provozovatel, výroba a vývoj
Email: info@botyluks.cz

Otec zakladatel - doslova i přeneseně. Právě Václav byl tím, kdo před více než 20 lety přišel s nápadem, že bude vyrábět kvalitní boty. Nyní se stará o výrobu, řídí celou firmu a osobně kontroluje (skoro) každý steh před tím, než nové boty vyrazí na cestu k vám.

Lenka Luksová
Manažerka eshopu

Tel. 725 496 277
Email: info@botyluks.cz

Lenka je naše hrdinka, která s láskou opečovává náš eshop, aby se vám v něm hezky nakupovalo. Vždycky ví, co se kde šustne, neunikne jí žádný telefonát ani e-mail a celý den se stará o vaši spokojenost. Mimo to se také podílí na vývoji nových kolekcí boty. Jak jinak. Ženy přeci vždycky ví, co se právě nosí.

Václav Luks
Marketing, Komunikace v angličtině

Email:info@botyluks.cz

Václav je expert na komunikaci. 365 dní v roce pečuje o spokojenost našich fanoušků na Facebooku, díky své precizní angličtině se stará o naše zahraniční klienty a vděčíme mu také za krásné fotky v našem eshopu. Kromě toho má na starosti také testování produktů, strategické plánování a veške

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení