Zákaznická podpora: info@botyluks.cz

Vše o nákupu

Ceny poštovného

Dopravu našich bot k vám zajišťují dopravci PPL, Česká pošta a Zásilkovna. PPL patří mezi nejspolehlivějšího dopravce s přijatelnými cenami. U každého produktu naleznete v modrém kolečku dole odkaz s informacemi o ceně dopravy. 

Platit za zboží můžete buď převodem, nebo na dobírku. Po vyexpedování objednávky vám přijde email s číslem balíčku a odkazem pro jeho sledování. Ceny poštovného naleznete níže v tabulce.

POŠTOVNÉ NA NAŠEM E-SHOPU V ČR

tabulka poštovné nová

POŠTOVNÉ NA SLOVENSKO

Naše výrobky posíláme i na Slovensko přepravní službou PPL. Za objednávku můžete zaplatit i v Eurech.

tabulka poštovné SK nová

OSOBNÍ ODBĚR V JABLONCI NAD NISOU

Boty si po domluvě můžete přijít vyzvednout přímo v sídle naší firmy v Jablonci nad Nisou na adrese Měsíční 33, Jablonec n N. 466 01 a to za předpokladu že máte objednávku zaplacenou převodem. Cena zboží se při osobním odběru nenavyšuje o poštovné ani balné. 

Všechny naše boty před odesláním nejprve uložíme do krabiček a poté balíme do nových pevných klopových krabic. Snažíme se dělat vše pro to, abyste zásilku obdrželi v pořádku a byli maximálně spokojení, bohužel i tak se občas může stát, že zásilka dorazí poškozená. V takovém případě nás prosím kontaktujte a celou záležitost společně vyřešíme tak, abyste byli spokojeni. Spokojený zákazník je pro nás prioritou a odrazem naší dobře odvedené práce.

botyluks   botyluks

Záruka a reklamace

K reklamaci přistupujeme se vší odpovědností a péčí. Většinou se snažíme všem zákazníkům vyjít vstříc a boty opravit.

JAK POSTUPOVAT PŘI REKLAMACI?

Informujete nás emailem o reklamaci zboží. Vyplňte reklamační list. Popište vadu zboží co nejpodrobněji. Reklamační list vytiskněte a podepište. Reklamační list vložte do zásilky spolu s daňovým dokladem a reklamovaným zbožím. Celou zásilku odešlete na naši adresu: Ing. Václav Luks, Měsíční 33, Jablonec n. N. 466 01

ZÁRUČNÍ DOBA

Záruční doba je u našich výrobků standardních 24 měsíců. Záruční doba začíná běžet převzetím zboží.

Záruka se vztahuje na výrobní vady výrobků nebo jiné vady, které nebyly způsobeny neodborným nebo nešetrným zacházením, použitím výrobku v rozporu s jeho účelem nebo návodem k obsluze nebo mechanickým poškozením.

Poškození při nevhodném používání, nesprávné manipulaci nebo úmyslné poškození nelze brát jako nárok na reklamaci. Záruka se dále nevztahuje na běžné opotřebení.

POTVRZENÍ ZÁRUKY

K uplatnění záruky je nejvhodnější daňový doklad, který zasíláme spolu se zbožím. Nesmí být starší 24měsíců.

VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 14 DNŮ

Zboží objednané v internetovém obchodě, dodané dopravcem a zaplacené zákazníkem je možné v souladu se zákonem č. 367/2000 Sb. do 14 dnů od převzetí zboží vrátit prodejci (vztahuje se pouze na soukromé osoby). Právo odstoupit od smlouvy nelze uplatnit v souladu s § 53 odst. 8 občanského zákoníku v případě zboží upraveného podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu (na míru).  Vzhledem k tomu, zboží na míru nemůžeme přijmout k vrácení.

Odstoupit od smlouvy lze za následujících podmínek:

Doručit zboží na naši adresu společně s přiloženým písemným vyjádřením zákazníka o odstoupení od kupní smlouvy a vyznačeným číslem účtu, na který má být provedena úhrada za vrácené zboží. Kontaktujte nás předem. Zboží odeslané a doručené zpět na adresu prodávajícího, nesmí být použité, musí být nepoškozené, s dokladem o koupi. Zboží prosím nezasílejte na dobírku, nebude převzato. Vrácená částka je vždy počítána s cenou dopravy, pokud byla účtována při objednání a dodání zboží.

REKLAMAČNÍ LIST

Reklamační list si můžete stáhnout zde: Reklamační list

 Reklamační-list-pro-web

Jak změřit délku chodidla

U všech bot udáváme vnitřní velikosti v centimetrech. Připravili jsme pro vás jednoduchý návod, jak se dozvíte délku vašeho chodidla v centimetrech. Zabere vám to pár minut a vyplatí se to, protože pak boty nebudete muset vracet a měnit za jinou velikost.

Bez názvu 1

Budete potřebovat tyto pomůcky:


1) Podložka pod nohu, na kterou můžete psát
2) Trojúhelník
3) Metr
4) Tužka

1. Stoupněte si na podložku, přiložte chodidlo ke stěně tak, abyste se špičkou nohy dotýkali stěny

velikosti bot

2. Nejlépe za pomoci další osoby si k patě přiložte pravoúhlý trojúhelník a podle něho si na podložku udělejte značku, jako na fotce. Pokud byste neměli nikoho k dispozici, dejte si pozor, abyste chodidlo během měření měli stále KOLMO ke stěně, ne šikmo viz obrázek

velikosti bot

IMG_2326

3. Poté si metrem změřte vzdálenost od stěny ke značce a tím získáte délku Vašeho chodidla.

jak změřit velikost

UPOZORNĚNÍ:
Obuv se většinou kupuje o něco větší, než je délka chodidla, aby se bota nedotýkala prstů a nekřivila je. Každý si musí vybrat sám takovou velikost boty, která mu bude nejlépe vyhovovat (někdo má rád boty na těsno a někdo naopak volnější boty)