Vše o nákupu

Hledáte informace o vašem nákupu? Všechny užitečné informace jako správné změření chodidla, cenu poštovného, způsoby dopravy, reklamaci zboží nebo ochodní podmínky naleznete na této stránce níže.

Pokud by Vám cokoliv nebylo jasné nebo jste se chtěli ještě na něco dalšího zeptat neváhejte nás kontaktovat na telefoním čísle 725 496 277 jsme připraveni vám s nákupem poradit každý den od 8 do 20h. Nebo nám můžete svůj dotaz napsat emailem na info@botyluks.cz a my odpovíme v co nejkratší možné době. Většinou behěm pár hodin.

Obchodní podmínky

obchodní společnosti
Ing. Václav Luks
se sídlem Měsíční 33, Jablonec n N., 46601
identifikační číslo: 47289791
zapsané v obchodním rejstříku vedeném , oddíl , vložka
pro prodej zboží prostřednictvím on-line obchodu umístěného na internetové adrese www.botyluks.cz

ÚVODNÍ USTANOVENÍ
1.1. Tyto obchodní podmínky (dále jen „obchodní podmínky“) obchodní společnosti Ing.Václav Luks, se sídlem Měsíční 33, Jablonec nad Nisou, 46601 identifikační číslo: 47289791, zapsané v obchodním rejstříku vedeném , oddíl , vložka (dále jen „prodávající“) upravují v souladu s ustanovením § 1751 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník (dále jen „občanský zákoník“) vzájemná práva a povinnosti smluvních stran vzniklé v souvislosti nebo na základě kupní smlouvy (dále jen „kupní smlouva“) uzavírané mezi prodávajícím a jinou fyzickou osobou (dále jen „kupující“) prostřednictvím internetového obchodu prodávajícího. Internetový obchod je prodávajícím provozován na webové stránce umístěné na internetové adrese www.botyluks.cz (dále jen „webová stránka“), a to prostřednictvím rozhraní webové stránky (dále jen „webové rozhraní obchodu“).
1.2. Obchodní podmínky se nevztahují na případy, kdy osoba, která má v úmyslu nakoupit zboží od prodávajícího, je právnickou osobou či osobou, jež jedná při objednávání zboží v rámci své podnikatelské činnosti nebo v rámci svého samostatného výkonu povolání.
1.3. Ustanovení odchylná od obchodních podmínek je možné sjednat v kupní smlouvě. Odchylná ujednání v kupní smlouvě mají přednost před ustanoveními obchodních podmínek.
1.4. Ustanovení obchodních podmínek jsou nedílnou součástí kupní smlouvy. Kupní smlouva a obchodní podmínky jsou vyhotoveny v českém jazyce. Kupní smlouvu lze uzavřít v českém jazyce.
1.5. Znění obchodních podmínek může prodávající měnit či doplňovat. Tímto ustanovením nejsou dotčena práva a povinnosti vzniklá po dobu účinnosti předchozího znění obchodních podmínek.

Jak změřit délku chodidla

U všech bot udáváme vnitřní velikosti v centimetrech. Připravili jsme pro vás jednoduchý návod, jak se dozvíte délku vašeho chodidla v centimetrech. Zabere vám to pár minut a vyplatí se to, protože pak boty nebudete muset vracet a měnit za jinou velikost.

Bez názvu 1

Budete potřebovat tyto pomůcky:


1) Podložka pod nohu, na kterou můžete psát
2) Trojúhelník
3) Metr
4) Tužka

Záruka a reklamace

K reklamaci přistupujeme se vší odpovědností a péčí. Většinou se snažíme všem zákazníkům vyjít vstříc a boty opravit.

JAK POSTUPOVAT PŘI REKLAMACI?

Informujete nás emailem o reklamaci zboží. Vyplňte reklamační list. Popište vadu zboží co nejpodrobněji. Reklamační list vytiskněte a podepište. Reklamační list vložte do zásilky spolu s daňovým dokladem a reklamovaným zbožím.Celou zásilku odešlete na naši adresu: Ing. Václav Luks, Měsíční 33, Jablonec n. N. 466 01

ZÁRUČNÍ DOBA

Záruční doba je u našich výrobků standardních 24 měsíců. Záruční doba začíná běžet převzetím zboží.

Záruka se vztahuje na výrobní vady výrobků nebo jiné vady, které nebyly způsobeny neodborným nebo nešetrným zacházením, použitím výrobku v rozporu s jeho účelem nebo návodem k obsluze nebo mechanickým poškozením.

Poškození při nevhodném používání, nesprávné manipulaci nebo úmyslné poškození nelze brát jako nárok na reklamaci. Záruka se dále nevztahuje na běžné opotřebení.

Ceny poštovného

V našem e-shopu nic netajíme, a proto je vám k dispozici u každého produktu ceník poštovného.
Vybrat si můžete mezi přepravní službou PPL, DPD a Českou poštou.

POŠTOVNÉ NA NAŠEM E-SHOPU V ČR

• Odkaz na cenu poštovného naleznete u každého produktu
• O průběhu vyřizování zásilky vždy informujeme emailem. Po vyexpedování zásilky vám přijde email s číslem balíčku, s nímž můžete vaši zásilku sledovat.

poštovné-ikonka-pro-web

 

Poštovné-tabulka-ČR-pro-web

POŠTOVNÉ NA SLOVENSKO

Dopravu na slovensko zajišťuje přepravní služba DPD.

Poštovné-tabulka-Slovensko-pro-web

Všechno naše zboží před odesláním nejprve uložíme do krabiček s naším logem a poté balíme do nových pevných klopových krabic. Snažíme se dělat vše pro to, abyste zásilku obdrželi v pořádku a byli maximálně spokojení, bohužel i tak se občas může stát, že zásilka dorazí poškozená. V takovém případě nás prosím kontaktujte a celou záležitost společně vyřešíme tak, abyste byli spokojeni. Spokojený zákazník je pro nás prioritou a odrazem naší dobře odvedené práce.

botyluks botyluks

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.