Rádi bychom vás informovali, že i přes nelehkou situaci, která v této době panuje nejen v ČR, ale i ve světě, náš e-shop i výroba jsou přesto v provozu a fungují bez komplikací.
Zákaznická podpora:info@botyluks.cz

VŠE O NÁKUPU

Doba dodání

Moc děkujeme za zájem o naše boty! 

Jak dlouho to potrvá? Buďte prosím trpěliví, pokud nejsou Vámi vybrané boty skladem, tak je budeme teprve šít a to nejde uspěchat. Počítejte tedy prosím s dodací dobou cca 4 týdny v závislosti na aktuálním vytížení, máme čím dál více objednávek a nechceme, aby kvantitou utrpěla kvalita.

Potřebujete boty mít na nějaký konkrétní termín? Napište nám to! 

Děkujeme za podporu ♥ 

1   2

Doprava a platba

DOPRAVA

O průběhu vyřízení vaší objednávky vás informujeme e-mailem, který zadáváte spolu s Vaší objednávkou. Když je objednávka připravena k expedici, pošleme Vám e-mail se sledovacím číslem balíku. Boty před zabalením ještě znovu kontrolujeme, protože kvalita je pro nás prioritou. Poté je uložíme do papírové krabice vystlané papírem. Přikládáme fakturu a návod, jak se o boty starat, aby vydržely dlouho v perfektním stavu.

Doručení zásilek zajišťují dopravci PPL a Česká pošta. Balíky si také můžete vyzvedávat na pobočkách Zásilkovna. Stejně tak si své objednávky můžete vyzvedávat přímo u nás ve firmě v Jablonci nad Nisou.

Pokud si přejete zaslat objednávku do jiné země, než máme v nabídce, kontaktujte nás prosím na e-mailu info@botyluks.cz.

POŠTOVNÉ V RÁMCI ČR

  Převodem Dobírka Doba doručení přepravcem Poznámka 
PPL 95 Kč   125 Kč 1 den   Doručení až k vám domů.
Česká pošta balík do ruky  X X  1 - 2 dny  
Česká pošta doporučená zásilka X  X  3 - 5 dnů  
Zásilkovna  95 Kč   X   Balík si vyzvednete na pobočce Zásilkovny. 

 

POŠTOVNÉ NA SLOVENSKO

  Převodem Dobírka Doba doručení přepravcem Poznámka 
PPL € 12  X 2 dny   
Zásilkovna  € 10 X    

 

PLATBA

Platby přijímáme v korunách a eurech. Objednávku můžete uhradit, jak převodem na účet, tak v rámci ČR na dobírku. 

CZK
Číslo účtu: 3074077063/0800

EUR
Číslo účtu: 1986999213/0800
IBAN: CZ5508000000003074077063
BIC/SWIFT: GIBACZPX

OSOBNÍ ODBĚR

Boty si po předchozí domluvě můžete vyzvednout přímo u nás ve firmě.  Sídlo je Měsíční 33, Jablonec n. Nisou, 466 01. Ovšem za předpokladu, že máte objednávku zaplacenou převodem a částka již byla připsána na účet. Cena zboží se při osobním odběru nenavyšuje o poštovné a balné.

botyluks   botyluks

Vrácení, záruka a reklamace

VRÁCENÍ ZBOŽÍ 

Pokud nejste s botami, které jste obdrželi, spokojeni, můžete je do 14 dnů od převzetí vrátit nebo vyměnit. My se budeme snažit vše vyřešit co nejdříve. 

Jedná se pouze o boty, které nebyly nijak upravovány na základě vašich požadavků. To znamená, že nelze vrátit boty, které byly zkracované na délku či šířku, v jiném barevném provedení než jsou vyobrazeny na našem e-shopu, na silnější nebo tenčí podrážce, apod.  

Nenošené boty zasílejte v původním  obalu, aby po cestě zpět nedošlo k jejich poškození. Boty si samozřejmě vyzkoušet můžete, abyste zjistili, zda Vám sedí či nesedí. Pokud ovšem budou nošené, pak je již nelze vrátit.

Vrácené zboží s informací o vrácení a číslem účtu či výměně za jinou velikost, zasílejte na naší adresu:

Ing. Václav Luks
Měsíční 33
Jablonec nad Nisou
466 01

Veškeré náklady spojené s vrácením zboží jsou hrazené Vámi. Částku za zboží Vám vrátíme do 14 dnů ode dne, kdy jsme zboží přijali. 
 

REKLAMACE

K reklamaci přistupujeme s maximální odpovědností a péčí. Každou reklamaci se snažíme vyřešit co nejdříve.

Informujte nás na e-mail info@botyluks.cz o reklamaci zboží. Vadu zboží popište velmi podrobně, prosím. Reklamované zboží s reklamovanou vadou a daňovým dokladem zašlete na naší adresu: 

Ing. Václav Luks
Měsíční 33
Jablonec nad Nisou
466 01


ZÁRUKA 

Délka záruky na prodávané zboží je 24 měsíců. Je-li zboží nakupováno na firmu či organizaci, řídí se záruka podle obchodního zákoníku a doba záruky je 6 měsíců. Záruční doba začíná běžet převzetím zboží zákazníkem.

Záruka se vztahuje na výrobní vady výrobků nebo jiné vady, které nebyly způsobeny neodborným nebo nešetrným zacházením, použitím výrobku v rozporu s jeho účelem nebo návodem k obsluze či mechanickým poškozením.

Poškození při nevhodném používání, nesprávné manipulaci nebo úmyslné poškození nelze brát jako nárok na reklamaci. Záruka se dále nevztahuje na běžné opotřebení.

POTVRZENÍ ZÁRUKY A DAŇOVÝ DOKLAD

Daňový doklad nebo fakturu, který Vám bude stačit k uplatnění reklamace posíláme v zásilce spolu se zbožím.