Záruka a reklamace

K reklamaci přistupujeme se vší odpovědností a péčí. Většinou se snažíme všem zákazníkům vyjít vstříc a boty opravit.

JAK POSTUPOVAT PŘI REKLAMACI?

Informujete nás emailem o reklamaci zboží. Vyplňte reklamační list. Popište vadu zboží co nejpodrobněji. Reklamační list vytiskněte a podepište. Reklamační list vložte do zásilky spolu s daňovým dokladem a reklamovaným zbožím. Celou zásilku odešlete na naši adresu: Ing. Václav Luks, Měsíční 33, Jablonec n. N. 466 01

ZÁRUČNÍ DOBA

Záruční doba je u našich výrobků standardních 24 měsíců. Záruční doba začíná běžet převzetím zboží.

Záruka se vztahuje na výrobní vady výrobků nebo jiné vady, které nebyly způsobeny neodborným nebo nešetrným zacházením, použitím výrobku v rozporu s jeho účelem nebo návodem k obsluze nebo mechanickým poškozením.

Poškození při nevhodném používání, nesprávné manipulaci nebo úmyslné poškození nelze brát jako nárok na reklamaci. Záruka se dále nevztahuje na běžné opotřebení.

POTVRZENÍ ZÁRUKY

K uplatnění záruky je nejvhodnější daňový doklad, který zasíláme spolu se zbožím. Nesmí být starší 24měsíců.

VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 14 DNŮ

Zboží objednané v internetovém obchodě, dodané dopravcem a zaplacené zákazníkem je možné v souladu se zákonem č. 367/2000 Sb. do 14 dnů od převzetí zboží vrátit prodejci (vztahuje se pouze na soukromé osoby).

Právo odstoupit od smlouvy nelze uplatnit v souladu s § 53 odst. 8 občanského zákoníku v případě zboží upraveného podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu (na míru).  Vzhledem k tomu, zboží na míru nemůžeme přijmout k vrácení.

Odstoupit od smlouvy lze za následujících podmínek:

Doručit zboží na naši adresu společně s přiloženým písemným vyjádřením zákazníka o odstoupení od kupní smlouvy a vyznačeným číslem účtu, na který má být provedena úhrada za vrácené zboží. Kontaktujte nás předem. Zboží odeslané a doručené zpět na adresu prodávajícího, nesmí být použité, musí být nepoškozené, s dokladem o koupi. Zboží prosím nezasílejte na dobírku, nebude převzato. Vrácená částka je vždy počítána s cenou dopravy, pokud byla účtována při objednání a dodání zboží.

REKLAMAČNÍ LIST

Reklamační list si můžete stáhnout zde: Reklamační list

 Reklamační-list-pro-web

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.