Barefoot kozačky

bosá-chůze-ikonka-pro-web1  IMG_0453-pro-web                    

Barefoot je styl obuvi "na boso" s dostatečným prostorem pro palec a ostatní prsty, který kopíruje tvar chodidla a má tenkou ohebnou podrážku. V barefoot obuvi chodíme jako na boso. To znamená, že tenká podrážka nás nutí dělat kratší kroky, nedopadat na patu, používat palec a prsty na nohou, zapojovat podélnou i příčnou klenbu a aktivovat svalstvo celého chodidla. Tímto se postupně mění a napravuje vzorec chůze, vrací se spadlé klenby, rovnají se vbočené palce a celé tělo začíná fungovat přirozeně správně a bez bolesti. Tak jak tomu bylo v dřívějších dobách, před tím než jsme si začali obouvat moderní obuv s tvrdými opatky, vysokými podpatky a úzkými špičkami. 

Barefoot kozačky jsou pohodlné bosé boty. Vzhledem k mírně zakulacené špičce působí elegantněji než předešlé modely našich bot. Jsou vhodné i na chodidla s delšími prsty

LRM_EXPORT_245053118007949_20191003_084822515-pro-web

Kozačky Primavera se zipem využijete v chladnějším jarním a podzimním období, ovšem se zimní vložkou z ovčí vlny neboli merina, je můžete obouvat i v zimě. Merino vložku lze dokoupit samostatně na našem webu. Podešev, která má 4mm je ohebná a měkká, abyste cítili nerovnost terénu a zároveň je velmi odolná proti proříznutí nebo propíchnutí ostrými předměty. V dešti neklouže.

Kozačky jsou vyráběny ručně. V malé rodinné dílně, ve velikostech 36-42. S výběrem správné velikosti vám pomůže náš průvodce výběrem velikosti zde. Před koupí nás také můžete navštívit v naší rodinné firmě, kde si botky můžete prohlédnout, vyzkoušet a vybrat tu nejvhodnější velikost a barvu.

 

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.