Velmi se omlouváme, všem zákazníkům, kteří musejí na objednávku čekat déle, než bylo avizováno v den přijetí objednávky. Každý den pracujeme na tom, abychom zboží doručili co nejdříve, i tak to bohužel nestíháme. Děkujeme za Vaší přízeň i trpělivost.

Barefoot kozačky

bosá-chůze-ikonka-pro-web1  20190228_142920-pro-web  20190304_122722(0)-pro-web                  

Barefoot je styl obuvi "na boso" s dostatečným prostorem pro palec a ostatní prsty, který kopíruje tvar chodidla a má tenkou ohebnou podrážku. V barefoot obuvi chodíme jako na boso. To znamená, že tenká podrážka nás nutí dělat kratší kroky, nedopadat na patu, používat palec a prsty na nohou, zapojovat podélnou i příčnou klenbu a aktivovat svalstvo celého chodidla. Tímto se postupně mění a napravuje vzorec chůze, vrací se spadlé klenby, rovnají se vbočené palce a celé tělo začíná fungovat přirozeně správně a bez bolesti. Tak jak tomu bylo v dřívějších dobách, před tím než jsme si začali obouvat moderní obuv s tvrdými opatky, vysokými podpatky a úzkými špičkami. 

Barefoot kozačky jsou pohodlné bosé boty. Vzhledem k mírně zakulacené špičce působí elegantněji než předešlé modely našich bot. Jsou vhodné i na chodidla s delšími prsty

Vybírat můžete ze dvou variant kozaček - s gumou a se zipem. Kozačky Viento s obuvnickou gumou na bocích se lehce nazouvají a mohou je nosit i ženy s vyšším nártem. Jsou určeny na období podzim – jaro. Kozačky Primavera se zipem jsou vyšší a využijete je v chladnějším jarním a podzimním období, ovšem se zimní vložkou z ovčí vlny neboli merina, je můžete obouvat i v zimě. Merino vložku lze dokoupit samostatně na našem webu.

Podešev, která má 4mm je ohebná a měkká, abyste cítili nerovnost terénu a zároveň je velmi odolná proti proříznutí nebo propíchnutí ostrými předměty. V dešti neklouže.

Kozačky jsou vyráběny ručně. V malé rodinné dílně, ve velikostech 36-42. S výběrem správné velikosti vám pomůže náš průvodce výběrem velikosti zde. Před koupí nás také můžete navštívit v naší rodinné firmě, kde si botky můžete prohlédnout, vyzkoušet a vybrat tu nejvhodnější velikost a barvu.

 

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.