DNES 15% SLEVA NA ZIMNÍ MODELY!

BAREFOOT KOZAČKY

3 položek celkem

bosá chůze ikonka (1)    IMG_0453-pro-web                    

Barefoot je styl obuvi "na boso" s dostatečným prostorem pro palec a ostatní prsty, který kopíruje tvar chodidel a má tenkou ohebnou podrážku. V barefoot obuvi chodíme jako na boso. To znamená, že tenká podrážka nás nutí dělat, kratší kroky, nedopadat na patu, používat palec a prsty na nohou, zapojovat podélnou i příčnou klenbu a aktivovat svalstvo celého chodidla. Tímto se postupně mění a napravuje vzorec chůze, vrací se spadlé klenby, rovnají se vbočené palce a celé tělo začíná fungovat přirozeně správně a bez bolesti. Tak jak tomu bylo v dřívějších dobách, před tím než jsme si začali obouvat moderní obuv s tvrdými opatky, vysokými podpatky a úzkými špičkami. 

Barefoot kozačky jsou pohodlné bosé boty. Vzhledem k mírně zakulacené špičce působí elegantně. Jsou vhodné i na chodidla s delšími prsty.

Kozačky Primavera se zipem využijete v chladnějším jarním a podzimním období, ovšem se zimní vložkou z ovčí vlny neboli merina, je můžete obouvat i v zimě. Merino vložku lze dokoupit samostatně na našem webu. Podešev, která má 4,5 mm je ohebná a měkká, abyste cítili nerovnost terénu a zároveň je velmi odolná proti proříznutí nebo propíchnutí ostrými předměty. V dešti neklouže.

Kozačky vyrábíme ručně v malé rodinné dílně ve velikostech 36-42. S výběrem správné velikosti vám pomůže náš průvodce výběrem velikosti zde