Barefoot mokasíny

bosá-chůze-ikonka-pro-web1-kategorie   20190228_141947-pro-web-kategorie   IMG_5445-pro-web-kategorie

Barefoot je styl obuvi "na boso" s dostatečným prostorem pro palec a ostatní prsty, který kopíruje tvar chodidel a má tenkou ohebnou podrážku. V barefoot obuvi chodíme jako na boso. To znamená, že tenká podrážka nás nutí dělat, kratší kroky, nedopadat na patu, používat palec a prsty na nohou, zapojovat podélnou i příčnou klenbu a aktivovat svalstvo celého chodidla. Tímto se postupně mění a napravuje vzorec chůze, vrací se spadlé klenby, rovnají se vbočené palce a celé tělo začíná fungovat přirozeně správně a bez bolesti. Tak jak tomu bylo v dřívějších dobách, před tím než jsme si začali obouvat moderní obuv s tvrdými opatky, vysokými podpatky a úzkými špičkami. 

Barefoot mokasíny jsou vyrobené z měkké kůže, která se přizpůsobí ve všech směrech. Snadno a rychle se nazouvají a také dobře drží na chodidlech. Jsou určené k nošení po venku, ale můžete je používat i jako přezůvky či obuv do práce. Skvěle budou vypadat i k sukni. 

4mm podešev je ohebná a měkká abyste cítili nerovnosti terénu a zároveň je velmi odolná proti proříznutí nebo propíchnutí ostrými předměty. V dešti neklouže.

Mokasíny vyrábíme ručně v malé rodinné dílně ve velikostech 36-42. S výběrem správné velikosti vám pomůže náš průvodce výběrem velikosti zde. Před koupí nás také můžete navštívit v naší rodinné firmě, kde si botky můžete prohlédnout, vyzkoušet a vybrat tu nejvhodnější velikost.

 

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.