Rádi bychom vás informovali, že i přes nelehkou situaci, která v této době panuje nejen v ČR, ale i ve světě, náš e-shop i výroba jsou přesto v provozu a fungují bez komplikací.
Zákaznická podpora:info@botyluks.cz

BAREFOOT NA ZIMU

2 položek celkem
Zimní barefoot boty Milagro Frío
Bosá chůze Ruční výroba
4 180 Kč

Dámské ručně vyráběné zimní barefoot boty s podšívkou ze 100% ovčí vlny a protiskluzovou podrážkou.  Doporučujeme nadměrek 3-5 mm.

DBFKB36R/ZIM/4MM2
Zimní barefoot kozačky Invierno
Bosá chůze Ruční výroba
6 280 Kč

Dámské ručně vyráběné barefoot kozačky s podšívkou z merina. Ideální nadměrek 3-5mm.

DBFKOZZIM36R2

bosá-chůze-ikonka-pro-web1  IMG_6515-pro-web   IMG_6534-pro-web   

Barefoot je styl obuvi "na boso" s dostatečným prostorem pro palec a ostatní prsty, který kopíruje tvar chodidel a má tenkou ohebnou podrážku. V barefoot obuvi chodíme jako na boso. To znamená, že tenká podrážka nás nutí dělat, kratší kroky, nedopadat na patu, používat palec a prsty na nohou, zapojovat podélnou i příčnou klenbu a aktivovat svalstvo celého chodidla. Tímto se postupně mění a napravuje vzorec chůze, vrací se spadlé klenby, rovnají se vbočené palce a celé tělo začíná fungovat přirozeně správně a bez bolesti. Tak jak tomu bylo v dřívějších dobách, před tím než jsme si začali obouvat moderní obuv s tvrdými opatky, vysokými podpatky a úzkými špičkami. 

Do této kategorie jsme zařadili hřejivé zimní boty, které se nemusíte bát obout ani v opravdu chladných a mrazivých dnech. Uvnitř je podšívka ze 100 % OVČÍ VLNY. Nově s 6,5 mm podrážkou vyvinutou se záměrem dosáhnout maximální PŘILNAVOSTI A ODOLNOSTI VŮČI SKLOUZNUTÍ. Díky tomu je velmi vhodná na zimu a do deštivého počasíPřestože vypadá robustně, je dokonale ohebná a poddajná. Vzorek je navržen tak, aby se do něj zachytávalo co nejméně nečistot. S impregnací NanoConcept budou maximálně voděodolné.

Všechny boty vyrábíme ručně v malé rodinné dílně ve velikostech 36-42. S výběrem správné velikosti vám pomůže náš průvodce výběrem velikosti zde. Před koupí nás také můžete navštívit v naší rodinné firmě, kde si botky prohlédnete, vyzkoušíte a vyberete tu nejvhodnější velikost.