Barefoot sandále

bosá-chůze-ikonka-pro-web1   Canon EOS 600D246-pro-web         IMG_4000-pro-web

Barefoot je styl obuvi "na boso" s dostatečným prostorem pro palec a ostatní prsty, který kopíruje tvar chodidel a má tenkou ohebnou podrážku. V barefoot obuvi chodíme jako na boso. To znamená, že tenká podrážka nás nutí dělat, kratší kroky, nedopadat na patu, používat palec a prsty na nohou, zapojovat podélnou i příčnou klenbu a aktivovat svalstvo celého chodidla. Tímto se postupně mění a napravuje vzorec chůze, vrací se spadlé klenby, rovnají se vbočené palce a celé tělo začíná fungovat přirozeně správně a bez bolesti. Tak jak tomu bylo v dřívějších dobách, před tím než jsme si začali obouvat moderní obuv s tvrdými opatky, vysokými podpatky a úzkými špičkami. 

Naše sandály mají tvar jako chodidla. Jsou Dokonale pohodlné, lehké, pružné a jednoduché. Sametové kožené pásky jemně obepínají palcový kloub a velmi dobře drží chodidla na svém místě. Stěží si uvědomíte, že je máte na nohou. Zapínání na kovovou sponu umožňuje zapínání i na úzký kotník. Tmavá kožená stélka nebarví chodidla a nejsou na ni vidět nečistoty. Mají 4mm podešev, která je ohebná a měkká. Díky ní můžete cítit nerovnost terénu a zároveň je velmi odolná proti proříznutí nebo propíchnutí ostrými předměty.

Sandálky vyrábíme ručně v malé rodinné dílně ve velikostech 36-42. S výběrem správné velikosti vám pomůže náš průvodce výběrem velikosti zde. Před koupí nás také můžete navštívit v naší rodinné firmě, kde si botky můžete prohlédnout, vyzkoušet a vybrat tu nejvhodnější velikost.

 

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.