Průvodce výběrem velikosti

Před koupí nás také můžete navštívit v naší rodinné firmě, kde si botky můžete prohlédnout, vyzkoušet a vybrat tu nejvhodnější velikost.Rádi Vás uvidíme.

Ideální nadměrek barefoot obuvi je cca 6mm. Nadměrek je rozdíl mezi délkou nohy a vnitřní délkou boty. Je to volný prostor před prsty nutný ke správnému pohybu nohy.

Při výběru správné velikosti mějte prosím na paměti, že naše boty nemají kulatou špičku ale jsou podle tvaru chodidla nejdelší v místě palce, proto je délka měřena od palce po střed paty. NE od ukazováku. Šířka cca v místě palcového a malíkového kloubu.

Při výběru správné velikosti je důležité si nejprve správně změřit chodidlo dle našeho jednoduchého návodu. jak-změřit-chodidlo-ikonka-pro-web

U NAŠICH BOT VÁM BUDE STAČIT NADMĚREK 3-5MM. Jsou z měkoučké kůže a tím  se budou zdát na nohou větší, než ve skutečnosti jsou a to i díky své šířce. 

VELIKOSTI DĚTSKÝCH BAREFOOT CELOROČEK

Pro děti můžete vybírat ze škály velikostí od 27 do 37. Nezapoměňte prosím před koupí dětem změřit nožičku. Při výběru správné velikosti mějte prosím na paměti, že délka stélky je měřena od palce (kde je bota nejdelší) po střed paty, NE od ukazováku. A šířka je měřena opět v nejširším místě stélky a to je přibližně v místě prstů. Všechny rozměry, které uvádíme jsou vnitřní rozměry a naznačují vnitřní velikost botek. 

 Nový obrázek (6) 

VELIKOSTI DÁMSKÝCH BAREFOOT MOKASÍN, CELOROČEK, POLOBOTEK A SANDÁLŮ

Vybírat můžete ze škály velikostí od 35 do 43.  Velikosti 35 a 36 a 43 vyrábíme na míru.  Nejvhodnější jsou pro chodidla s dominantním palcem.

U NAŠICH BOT VÁM BUDE STAČIT NADMĚREK 3-5MM. Jsou z měkoučké kůže a tím  se budou zdát na nohou větší, než ve skutečnosti jsou a to i díky své šířce. 

Při výběru správné velikosti mějte prosím na paměti, že délka stélky je měřena od palce (kde je bota nejdelší) po střed paty, NE od ukazováku. A šířka je měřena opět v nejširším místě stélky a to je přibližně v místě palcového malíkového kloubu. Všechny rozměry, které uvádíme jsou vnitřní rozměry. 

Beze jména1 

VELIKOSTI PÁNSKÝCH CELOROČEK

U pánských celoroček můžete vybírat z velikostí od 41 do 45. Velikosti 46 - 48 vyrábíme na dotaz. Ideální jsou pro chodidla s dominantním palcem. Nadměrek doporučujeme cca 6mm. 

TABULKA PÁNSKÉ

 

PÁNSKÉ CELOROČKY

 

41 - délka stélky 26,5cm, šířka 10,5cm

42 - délka stélky 27,2cm, šířka 10,7cm

43 - délka stélky 27,9cm, šířka 10,9cm

44 - délka stélky 28,5cm, šířka 11,1cm

45 - délka stélky 29,1cm, šířka 11,2cm

46 - délka stélky 29,9cm, šířka 11,3cm

47 - délka stélky 30,5cm, šířka 11,5cm

48 - délka stélky 31,2cm, šířka 11,7cm

POZOR: Délka stélky je měřena v nejdelším místě od palce k patě a šířka přibližně mezi palcovým a malíkovým kloubem.

stélka1

 

Pokud si stále nejste jisti nejvhodnější velikostí právě pro vás, neváhejte nás kontaktovat na tel. čísle 725 496 277 nebo na emailu info@botyluks.cz, kde vám rádi poradíme.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.