DOPRAVA, VÝMĚNA A VRÁCENÍ ZDARMA
Zákaznická podpora:+420 725 496 277info@botyluks.cz

Vrácení, záruka a reklamace

 

 

 

 

VRÁCENÍ ZBOŽÍ 

Pokud nejste s botami, které jste obdrželi, spokojeni, můžete je do 14 dnů od převzetí vrátit nebo vyměnit. My se budeme snažit vše vyřešit co nejdříve. 

Jedná se pouze o boty, které nebyly nijak upravovány na základě vašich požadavků. To znamená, že nelze vrátit boty, které byly zkracované na délku či šířku, v jiném barevném provedení než jsou vyobrazeny na našem e-shopu, na silnější nebo tenčí podrážce, apod.  

Nenošené boty zasílejte v původním  obalu, aby po cestě zpět nedošlo k jejich poškození. Boty si samozřejmě vyzkoušet můžete, abyste zjistili, zda Vám sedí či nesedí. Pokud ovšem budou nošené, pak je již nelze vrátit.

Vrácené zboží s informací o vrácení a číslem účtu či výměně za jinou velikost, zasílejte na naší adresu:

Ing. Václav Luks
Měsíční 33
Jablonec nad Nisou
466 01

Veškeré náklady spojené s vrácením zboží jsou hrazené Vámi. Částku za zboží Vám vrátíme do 14 dnů ode dne, kdy jsme zboží přijali. 
 

REKLAMACE

K reklamaci přistupujeme s maximální odpovědností a péčí. Každou reklamaci se snažíme vyřešit co nejdříve.

Informujte nás na e-mail info@botyluks.cz o reklamaci zboží. Vadu zboží popište velmi podrobně, prosím. Reklamované zboží s reklamovanou vadou a daňovým dokladem zašlete na naší adresu: 

Ing. Václav Luks
Měsíční 33
Jablonec nad Nisou
466 01


ZÁRUKA 

Délka záruky na prodávané zboží je 24 měsíců. Je-li zboží nakupováno na firmu či organizaci, řídí se záruka podle obchodního zákoníku a doba záruky je 6 měsíců. Záruční doba začíná běžet převzetím zboží zákazníkem.

Záruka se vztahuje na výrobní vady výrobků nebo jiné vady, které nebyly způsobeny neodborným nebo nešetrným zacházením, použitím výrobku v rozporu s jeho účelem nebo návodem k obsluze či mechanickým poškozením.

Poškození při nevhodném používání, nesprávné manipulaci nebo úmyslné poškození nelze brát jako nárok na reklamaci. Záruka se dále nevztahuje na běžné opotřebení.

POTVRZENÍ ZÁRUKY A DAŇOVÝ DOKLAD

Daňový doklad nebo fakturu, který Vám bude stačit k uplatnění reklamace posíláme v zásilce spolu se zbožím. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení