O nás

Naše fotografie

fotíme-pro-vás-ikonka-pro web

Víme, jak je důležité si zboží před koupí prohlédnout, proto pro vás fotíme kvalitní fotografie z více úhlů pohledů doplněné o fotografii na chodidle.

O fotografování se u nás starám já a Václav. Fotíme na Canon EOS 600D v exteriéru tak, abyste boty mohli vidět především venku, kde je budete užívat.

Po skončení fotografování následuje vybírání těch nejlepších fotek. Někdy se to nepovede hned napoprvé a tak celý proces opakujeme i vícekrát. Do většiny fotek vkládáme vlastní ikonky, to abyste poznali, že se jedná o naše fotografie. Fotografie před vložením na e-shop zmenšujeme na menší velikost, kvalita i tak zůstává dostatečná pro detailní prohlédnutí produktů. Pro komerční účely vám rádi zašleme fotografie v plném rozlišení. Stačí nám napsat na email.

 

IMG_0676-pro.web   IMG_0681-pro-web 

 

IMG_4105-pro-web   IMG_4000-pro-web

Naše BF sandálky

IMG_3887-pro-webOd mala jsem byla kreativní a ráda tvořila, kreslila, psala, vyráběla, už jako malá jsem občas pomáhala vyrábět taťkovi vyrábět pantofle.… stále jsem nemohla přijít na to co by mě naplňovalo a dávalo smysl. Až po škole jsem přišla k taťkovi do dílny a brzy jsem věděla že to je ono, vyrábět boty, ten pocit když vám něco smysluplného vzniká pod rukama, je nepopsatelný a to je to, co chci dělat.

Jednou, když jsem začala chodit na lekce pilates, mimochodem skvělé na narovnání těla a zad, mě moje instruktorka upozornila na to, že existuje barefoot obuv. A že tělu i chodidlům prospívá po všech stránkách. A to bych ani nebyla já, kdybych to hned nevyzkoušela.

Chůzi naboso a v barefoot botách jsem si zamilovala. Postupem času jsem stále častěji narážela na problém sehnání „normálních“ BF bot v obchodech a tak jsem se rozhodla si jedny takové vyrobit. Po večerech a volných dnech jsem zkoušela co a jak udělat, aby byly hezké a padly na nohu, tak jak mají. Rukama mi prošlo několik nepovedených párů, až nakonec jsem vytvořila takové, se kterými jsem byla opravdu spokojená. No a pak mě napadlo, proč je vlastně nezkusit prodávat, třeba by se mohly pár ženám také hodit, když já sama jsem je na trhu postrádala. A tak vznikl nápad vyrábět BF sandálky v naší firmě.

Toto je pro mě smysluplná práce, tvořit bosonohé botky, které chodidlu skutečně prospívají a nejsou to jen tak ledajaké botky. Už teď přemýšlím o uzavřených dámských polobotkách, takže sandálky určitě nezůstanou opuštěné.

IMG_4000-pro-web IMG_4002-pro-web

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.