Naše fotografie

fotíme-pro-vás-ikonka-pro web

Víme, jak je pro vás důležité si zboží před koupí prohlédnout, osahat, vyzkoušet a u obuvi to platí dvojnásob. Při online nakupování to bohužel není možné. Proto pro vás měříme délky stélek a fotíme co nejvěrnější a nejdetailnější fotografie. Vždy se je snažíme zachytit v jejich přirozeném prostředí, to je venku. Pro barevnou věrnost vždy fotíme venku a někdy čekáme i několik dní na ideální světelné podmínky. 

Zvlášť u barefoot obuvi je důležité, aby bylo vidět, jak boty na nohou sedí a proto zařazujeme i fotografie na chodidlech.

Fotíme zrcadlovkou Canon EOS 600D.

Po vyfotografování bot ze všech úhlů to všechno teprve začíná, následuje probírání se hromadou fotek a vybírání těch nejpovedenějších. Někdy je třeba ještě něco vyfotit znovu. Velikost fotografií zmenšujeme a vkládáme do nich naše logo. Pro komerční účely vám rádi zašleme fotografie v plném rozlišení. Stačí nám napsat na e-mail.  

IMG_0676-pro.web   IMG_0681-pro-web 

IMG_4105-pro-web   IMG_4000-pro-web

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení